Kanal V

'KEMER' Logolu Uçaktan İlk Uçuş

KEMER BELEDİYESİ İLE ONUR AİR ARASINDA YAPILAN PROTOKOLLE KEMER LOGOSU YERLEŞTİRİLEN YOLCU UÇAĞI İLK SEFERİNİ YAPTI. MOSKOVA'DAN GELEN UÇAĞI ANTALYA HAVALİMANI'NDA KEMER PROTOKOLÜ VE TURİZMCİLER KARŞILADI. MUSTAFA GÜL, "KEMER'İMİZİN İSMİNİ GÖKLERE YAZDIRMANIN ONURUNU YAŞIYORUZ" DEDİ.

Kemer Belediyesi'nin çalışmasıyla özel bir havayolu şirketinin bir uçağının ön kısmına Kemer logosu işlendi. 

Kemer logolu uçak ilk uçuşunu Moskova- Antalya arasında gerçekleştirdi. Uçağı Antalya Havalimanı'nda Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı ve Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül, CHP Kemer İlçe Başkanı Erdem Cesur, kemer tanıtım birliklerinin başkanları ile Havyolu şirketinin yetkilileri karşıladı.

Uçakta inceleme yapan protokol üyeleri ve turizmciler pilotla ve uçuş personeliyle sohbet etti. Başkan Gül ve yanındaki heyet uçağın önünde ve içinde hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Kaymakam Feslihan, Gül çifti ve turizmciler Kemer logolu uçağın yeni seferinde yolculuk yapacak misafirleri de Kemer ile ilgili tanıtım materyalleri verdi ve 'iyi yolculuklar' diledi.

Daha sonra plaket törenine geçildi. Başkan Gül, havayolu şirketinin Kurumsal İletişim Başkanı Rauf Gerz'e, Kaymakam Mustafa Cihad Feslihan, şirketin Reklam Grup Başkanı Seda Güven'e, Neşe Gül de Devlet Hava Meydanları İşletmesi Antalya Havalimanı Başmüdürü Osman Serdar'a teşekkür plaketi verdi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Belediyesi olarak Türkiye'de bir ilke imza attıklarını söyledi.

Yapılan anlaşma gereği sadece bu uçakta değil firmanın diğer uçaklarında da tanıtım yapılacak. Firmanın Rusya'ya gidecek bütün uçaklarında Kemer tanıtımı ile ilgili broşür ve harita hediye edilecek.


Haber'e ait Video


8 Eylül 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.