Kanal V

Kanal V 15 Temmuz'da Ankara'daydı

ANTALYA'NIN TEK TELEVİZYONU KANAL V 15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİN 1'İNCİ YILDÖNÜMÜNDE TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ'NDEN YAPTIĞI CANLI YAYINLARLA FARKINI BİR KEZ DAHA ORTAYA KOYDU. KANAL VE MUHABİRİ NUR BARANLI VE KAMERAMAN MEHMET KARAKAŞ KONUKLARI ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ OLDU.

Antalya'nın yerelden ulusala uzanan tek kanalı Kanal V, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının yıl dönümünde Antalya'dan yaptığı yayınların yanı sıra, Ankara'dan da yaptığı canlı yayınlarla farkını ortaya koydu. 

 

Ankara'da darbeci hainlerin bombaladığı Gazi mecliste Kemaraman Mehmet Karakaş ve Nur Baranlı 14 Temmuz'dan itibaren yaptıkları yayınla 15 Temmuz'u anlattı.

Muhabirimiz Nur Baranlı meclis bahçesinde Antalya milletvekillerini ağırlayarak 15 Temmuz'u değerlendirdi. Kanal V'nin ilk konuğu Ak Parti Antalya Milletvekili  Mustafa Köse oldu.

Milletvekili Köse yapılan yayında 15 Temmuz'un unutturlmaması gerektiğinin altını çizdi. 

 

Muhabirimiz Nur Baranlı Bugünde Ankara'dan meclisin kalbinden yayınlarına devam etti. Baranlı'nın konuğu Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani oldu. Samani o gece Korkuteli'nde olduğunu ve yaşananları anlattı.

 

Muhabirimiz Nur Baranlı'nın Ankara'daki bir diğer konuğuda Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın'dı. Aydın Türkiye'nin daha öncede darbe gördüğünü fakat bu hain kalkışmanın farklı olduğunu anlattı.

Kanal V gazi meclisten gerçekleştirdiği yayınlarla başta Antalya ve Akdeniz bölgesi olmak üzere Tüm Türkiye'de izleyenlerinin taktirini bir kez daha kazandı. 


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.