Kanal V

Kadıköy'de Bir İnşaatın Temelinde Toprak Kayması

İstanbul Kadıköy’de bir binanın temel kazısı sırasında toprak kayması meydana geldi. Yaşanan olay sırasında temelin hemen yanında bulunan bir apartmanın bahçe duvarı kayarken, park halindeki iki otomobil de toprakla birlikte kaydı.


Kadıköy Acıbadem Mahallesi Faik Ali Sokak içerisinde temel kazı çalışmaları sırasında toprak kayması yaşandı. Olayın ardından sokağa itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Toprak kayması sırasında şans eseri can kaybı yaşanmazken, yan tarafta bulunan bir binanın bahçe duvarı çöktü. Park halinde bulunan iki otomobil ise toprakla birlikte kaydı. Yaşanan olaya tepki gösteren apartman sakinleri, inşaatı yapan firmayı tedbir almamakla suçladı. Toprakla birlikte kayan otomobiller, olay yerine gelen vinç yardımı ile çıkarıldı. Öte yandan temel çalışmasını sürdüren firmanın çalışmalarını devam ettirdiği görüldü.
(Mustafa Esen/İHA)Antalya’nın Manavgat ilçesine köprülü kavşak inşaatında meydana gelen iş kazasında bir kişi yaralandı.

ANTALYA’DA İHTİYACA CEVAP VERMEDİĞİ İÇİN YENİSİ YAPILMAK ÜZERE 6 AY ÖNCE YIKILAN GEBİZLİLER CAMİİ’NİN İNŞAATI KISA SÜRE ÖNCE DURDU.…

Antalya'da inşaat halindeki öğrenci yurdu yangını korkuttu


HABERE AİT RESİMLER

Kaynak: İHA

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.