Kanal V

İmam Hatip’te Bisiklet Sevinci

ANTALYA'NIN KEMER İLÇESİ'NDE BELEDİYE TARAFINDAN İLÇEDEKİ BİSİKLET DAĞITIM TÖRENLERİNE İMAM HATİP ORTAOKULU İLE DEVAM EDİLDİ. KEMER BELEDİYE BAŞKANI MUSTFA GÜL'ÜN DE KATILDIĞI DAĞITIM TÖRENİNDE 59 ÇOCUĞA BİSİKLET HEDİYE EDİLDİ.

Bu eğitim öğretim yılında 4 ayrı okulda bisiklet dağıtım törene gerçekleştiren Kemer Belediyesi, 5’inci töreni Kemer İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenledi. 

59 Çocuğa Bisiklet

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, meclis üyeleri, Yeni Mahalle ve Arslanbucak Mahalle Muhtarları, öğrenciler, veliler ve öğretmenlerin katıldığı törende 30 erkek, 29 kız öğrenciye bisikletleri teslim edildi. 

Başkan Gül’ü okul bahçesinde karşılayan öğrencilerde sevgi gösterisinde bulundular. Hediyeden çok mutlu olan çocuklar, Başkan Mustafa Gül’den imza alma yarışına girdiler. 

Okul Müdürü Hayrullah Uysal ise, Kemer Belediyesi’nin eğitime destek konusunda örnek bir belediye olduğunu belirterek, Başkan Mustafa Gül’e teşekkür etti. 

Siz Mutluysanız Biz De Mutluyuz

Kemer Belediyesi’nin sosyal belediyecilikte örnek bir belediye olduğunu kaydeden Başkan Gül, çocukların mutluluğunun kendi mutluluğu olduğunu söyledi.


Haber'e ait Video


ANTALYA'NIN KEMER İLÇESİ'NDE DÜZENLENEN ENDURO MOTOSİKLET YARIŞLARI'NIN ŞAMPİYONU, SON DAĞ ETABININ DA GALİBİ İNGİLİZ GRAHAM JARVİS OLDU. HIZ VE…

BUGÜNE KADAR İLÇEDEKİ 3 BİN ÇOCUĞU BİSİKLETLE KAVUŞTURAN ANTALYA'NIN KEMER BELEDİYESİ, BU EĞİTİM YILINDA DA 835 ÖĞRENCİYE BİSİKLET HEDİYE…

9 Ekim 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

9 Ekim 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.