Kanal V

Hayvanları Koruma Gününde, Neden Korumuyoruz!

BUGÜN SOKAK HAYVANLARII KORUMA GÜNÜ AMA ANTALYA'DAN BU GÜNE HİÇ YAKIŞMAYAN GÖRÜNTÜLER VAR HABERİMİZDE. ANTALYA'DA 3 SOKAK KÖPEĞİ KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİLER TARAFINDAN ZEHİRLENDİKTEN SONRA PATİSİNDEN TEL ÖRGÜYE ASILDI. MANAVGAT SİDE'DE İSE BİR KİŞİ, KAPI ÖNÜNDE YATAN YAVRU KEDİYİ TEKMELEYEREK AĞIR YARALADI. İŞTE HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ'NDE ANTALYA'DA, HAYVAN SEVERLERİ İSYAN ETTİREN HABER.

Yine Antalya, yine hayvana şiddet hemde gününde...

Konyaaltı İlçesi Gürsu Mahallesi 328 Sokak'ta 3 sokak köpeği, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından zehirlendikten sonra patilerinden tel örgüye asıldı.

Ölen 3 köpek, sokak sakinleri tarafından bulunduğu yerden indirilerek gömüldü. 

Olaydan sonra harekete geçen polis, çevrede bulunan güvenlik kameralarından yola çıkarak, köpekleri zehirleyerek öldüren şüpheli ya da şüphelilerin peşine düştü.

Manavgat'ın tatil beldesi Side'de geçtiğimi hafta kediye şiddet yaşanmıştı.

Apartmandan çıkan bir kişiyi gören 4 yavru kediden 3'ü kaçarken biri yatmaya devam etti. Kimliği belirsiz kişinin tekmesiyle bahçe duvarına sert şekilde çarpan yavru kedi, uzun süre yerde çırpındı

Tekmeyi atan kişi bir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Olaya şahit olan apartmanda yaşayan bir kadın, kediyi veteriner götürerek tedaviye aldırdı. 5 gündür tedavisi devam eden kedinin hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.


Haber'e ait Video


4 Ekim 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.