Kanal V

Hayırseverlerden Bir Okul Daha

ANTALYA’DA BİR OTOMOBİL FİRMASININ BAYİLİĞİNİ YAPAN ZAMAN AİLESİ, MURATPAŞA İLÇESİ’NE 24 DERSLİKLİ OKUL YAPTIRMAK İÇİN BAŞVURUDA BULUNDU. ANTALYA VALİLİĞİNDEKİ PROTOKOL TÖRENİNE HAYIRSEVER AİLE İLE MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL KATILDI. AİLE BABALARININ VASİYETİNİ YERİNE GETİRMEKTEN DOLAYI MUTLUYDU.

Antalyalı hayırseverler okul yaptırmaya devam ediyor.  Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun göreve geldiği günden buyana 15’e yakın okul protokolüne imza atan hayırseverlere bir yenisi daha eklendi. Kentin en eski otomobil bayilerine sahip Zaman ailesi Muratpaşa İlçesi’ne okul yaptırmak için başvuruda bulundu. Aile Ahatlı Mahallesi’ndeki 1695 metrekare arazi ve 600 bin lira nakit para bağışında bulundu. 
Muratpaşa Belediyesi’nin de aynı arazinin yanında bulunan 8 bin 548 metrekarelik araziyi milli eğitime bağışlamasıyla 24 derslikli Salih-Fikri Zaman İlkokulu’nun protokol töreni Valilik makamında gerçekleştirildi. Vali Münir Karaloğlu, aileye teşekkür ederek Antalya’daki derslik açığının hızla kapatılması gerektiğini hatırlattı. Zaman ailesi ise babalarının vasiyetini yerine getirmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi

Muratpaşa Belediye Başkan Uysal da eğitime desteklerinden dolayı hayırsever aileye ve yasal süreci kolaylaştıran milli eğitim müdürlüğüne teşekkür etti. Vali Karaloğlu, Başkan Uysal, Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, Kaymakam Sedat Sırrı Arısoy ile hayırsever aile 24 derslikli Salih-Fikri Zaman İlkokulu’nun protokolüne imza attı. 
 Ünlü futbolcu Arda Turan, futbol kariyeri kadar özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Elif Güngör'e DM'den mesaj attığı iddia edilen…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Paris’te Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile yaptığı basın toplantısında Fransız gazeteciye FETÖ fırçası attı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile ortak bir basın toplantısı düzenledi.

Editör: Kanalv Editör 3


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.