Kanal V

Gökçen Enç: Kadın Vali, Kaymakam, Defterdar Görmek İstiyoruz

KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ ANTALYA TEMSİLCİLİĞİNİN DÜZENLEDİĞİ “YAŞAMIN İÇİNDE KADIN 17” YARIŞMASININ ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. TÖRENE KATILAN AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ GÖKÇEN ÖZDOĞAN ENÇ, KADIN VALİ, KAYMAKAM VE DEFTERDAR GÖRMEK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

KADEM Antalya temsilciliğinin düzenlediği 'Yaşamın içinde kadın 17' konulu fotoğraf yarışmasının ödül törenine Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek ve KADEM üyeleri katıldı. 

Törende konuşan Milletvekili Enç, hükümetin iktidarlık süresi boyunca kadın ve erkek eşitliği için mücadele ettiklerini vurguladı. 

KADEM’in kadın kimliğinin oturması için ciddi çalışmalar yaptığını kaydeden milletvekili Enç, karar alma mekanizmalarında kadınlarında olmasını istediklerini söyledi. 

Programın devamında yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi. 

Davetliler daha sonra sergiyi gezerek eserleri inceledi.


Haber'e ait Video


TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’NİN TATİLE GİRMESİYLE YAZ DÖNEMİ ÇALIŞMALARINA BAŞLAYAN AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ İLÇE VE MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRMEYE…

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık ile birlikte belediyenin hizmetlerini inceledi.

6 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

6 kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.