Kanal V

FIFA Kokartlarını Bakan Taktı

GENÇLİK VE SPOR BAKANI OSMAN AŞKIN BAK TFF KIŞ SEMİNERİ VE FIFA KOKART TAKMA TÖRENİNE KATILDI.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Antalya’da düzenlediği Kış semineri ve FIFA kokart takma törenine katıldı. 

MHK danışmanı Roberto Rosetti’nin videolu sunumunun ardından önce MHK başkanı Yusuf Namoğlu, ardından da Kulüpler Birliği Başkanı Dursun Özbek özellikle video yardımcı hakemle ilgili düşüncelerini aktardı. 

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ise video yardımcı hakem sistemine önümüzdeki sezon geçileceğini belirtti ve destek istedi. 

Kendisinin de bir dönem hakemlik yaptığı için hakemleri çok iyi anladığını belirten Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, hakemlere başarılar diledi.  Hakemlere kokartlarını takan Bakan Bak, belekte hizmete giren spor tesisini yerinde inceledi. 


 Hasan Şaş ve Ümit Davala, Claudio Taffarel ve Levent Şahin'in ardından Fatih Terim'in yardımcılığına getirilen diğer isimler oldular. Diğer…

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Belediye binasının en üst katına çıkarak intihar girişimde bulunan şahıs polis ekiplerinin ikna çabalarının ardından...

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'dan 2018 öğretmen atamasıyla ilgili son dakika bir açıklama geldi. Bakan Yılmaz, "Öğretmen ihtiyacımızı karşılamak…

Yer aldığı roller için kilo verip almaktan çekinmeyen Yeşim Ceren Bozoğlu, 1 yılda 50 kilo verdi. Bozoğlu'nun zayıf haliyle…

Editör: Kanalv Editör 3


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.