Kanal V

Erdoğan'ın Hedefinde Büyükelçi, ABD ve Kılıçdaroğlu Vardı

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, 81 İLİN VALİSİNE HİTAP ETTİ. KONUŞMASINDA ABD İLE YAŞANAN VİZE KRİZİNE DEĞİNEN ERDOĞAN, ABD'NİN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ BASS, ABD VE CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU'NA YÜKLENDİ.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 81 ilin valisi ile bir araya geldi. Özellikle Amerika ile yaşanan vize krizine ilişkin açıklamalarda bulundu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'nin coğrafyadaki bin yıllık varlığı ve bekası açısından tarihinin en kritik süreçlerinden birisini yaşadığını söyledi. Erdoğan artık eski pısırık Türkiye'nin olmadığını vurguladı.

Avrupalı siyasilerin ikiyüzlülüğüne dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin bağımsızlığına leke sürdürmeme kararlılığının birilerini rahatsız ettiğini söyledi.

Erdoğan: "Biz Size Muhtaç Değiliz"

Türkiye'nin yükselişini engellemek, büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasını durdurmak için çok yönlü, çok aktörlü kirli bir plan uygulandığının altını çizen Erdoğan, bu plana en güzel örneğin yaşanan vize krizi olduğunu belirtti.

Almanya ve ABD'nin terör örgütlerine silah vermesiyle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sert ifadeler kullandı.

Planlı, programlı bir şekilde aşama aşama hayata geçirilen kirli planın hedefinin Türk milletine diz çöktürme olduğunu belirten Erdoğan, isim vermeden CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.

 

Türkiye 2 bin 200 yılı aşan devlet geleneği ile bu sıkıntıların üstesinden gelecek birikime sahip olduğunu belirten Cumhurbaşkanı erdoğan Ecevit fotoğrafı üzerinden Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek konuşmasını tamamladı.


Haber'e ait Video


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimatı ile birlikte Sig Sauer marka silahlar kullanan Cumhurbaşkanlığı korumaları artık Yavuz16 adı verilen yerli…

12 Ekim 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

12 Ekim 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.