Kanal V

Erdoğan'dan Teröristlere Gözdağı

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, MADENCİ YAKINLARI İÇİN YAPILAN KONUTLARIN TESLİM TÖRENİ İÇİN MANİSA'DAYDI. ERDOĞAN'IN GÜNDEMİ KONUTLARDAN ÇOK ŞEHİTLERİMİZ VE TERÖR OLDU. ERDOĞAN MANİSA'DAN TERÖRİSTLERE, “BU GÜNE KADAR YEMEDİKLERİ DARBEYİ YİYECEKLER DİYEREK” GÖZDAĞI VERDİ.

Manisa’da 1 milyar 44 milyon TL’lik 40 projenin açılışını yapan Cumhuraşkanı Erdoğan, Manisa'nın Soma ilçesindeki maden faciasında hayatını kaybeden 301 madencinin aileleri için yaptırılan 301 konutun anahtarlarını da ailelere teslim etti.

Manisa’da halka hitap eden Erdoğan'ın gündemi dün ve bugünkü şehitlerin ardından ağırlıklı  terörle mücadele oldu. Erdoğan şehitlerin kanlarının yerde kalmadığını söyledi.

Erdoğan konuşmasında yapılan operasyonlarla bugüne kadar yemedikleri darbeyi yiyeceklerini belirtiği teröristlere gözdağı verdi.

Yaşanan olayın ardından İçişleri Bakanı, Genel Kurmay Başkanı ve kuvvet komutanlarının Hakkari'de olduğunun altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, heran nerede terör varsa üzerine gidileceğinin mesajını verdi. Erdoğan teknolojiyi de kullanarak teröristlerin kökünün kazınacağını söyledi. 

Erdoğan sınır ötesi terör operasyonlarının devam edeceğini bu cümlelerle açıklarken, Türkiye'nin operasyon için kimseden izin almayacağına dikkat çekti.

Erdoğan terörle mücadele konusundaki konuşmasını teröristlere destek verenlere de gözdağı vererek tamamladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa’da yapımı tamamlanan 1 milyar 44 milyon 291 bin 191 liralık yatırım bedelli 40 projenin açılışını yaptı. Soma maden faciasında hayatını kaybeden 301 madencinin aileleri için bağışlanan 301 konutun anahtarları da hak sahiplerine teslim edildi.


Haber'e ait Video


Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Erken seçim diyorlar ama seçim tarihi belli" açıklamasında bulundu.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİNDE DÜZENLENEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI RESEPSİYONU’NDA KONUŞTU. ERDOĞAN KONUŞMASINDA ATATÜRK VE CUMHURİYET ÜZERİNDEN…

TÜRKİYE'NİN OTOMOBİLİ ORTAK GİRİŞİM GRUBU TANITIM TOPLANTISINA KATILAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE BAŞBAKAN YILDIRIM'IN ÖNCELİKLİ GÜNDEMİ ŞEMDİLLİ'DEKİ TERÖR SALDIRISI OLDU.…

3 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

3 Kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.