Kanal V

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Sert Yanıt

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, ‘BELEDİYE BAŞKANLARI İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI’NDA KONUŞTU. ERDOĞAN'IN GÜNDEMİNDE BELEDİYE BAŞKANLARINA HİTABININ DIŞINDA SİYASET GÜNDEMİNE İLİŞKİNDE KONUŞTU. CUMHURBAŞKANI AĞIRLIKLI OLARAK SİLAHLI İNSANSIZ HAVA ARAÇLARI SİHA'LAR HAKKINDA KONUŞAN KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA SESLENDİ.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da düzenlenen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuştu

 

Metal Yorgunluğunu Bir Kez Daha Anlattı

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, belediye başkanlarına hitaben yaptığı konuşmada parti teşkilatları ve belediyelerde yapılması planlanan değişime işaret etti ve metal yorgunluğuyla ilgili konuştu. 

 

Kılıçdaroğlu'na SİHA'lar Üzerinden Sert Eleştiri

 

Erdoğan konuşmasında gündemdeki konularla ilgili de açıklama yaptı, Cumhurbaşkanı Erdoğan: SİHA'lar ile ilgili iddialara da yanıt vererek, CHP'ye ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi. 

 

Erdoğan şehitleri hatırlattı ve eleştirilerini serteştirdi. 

 

Cumhurbaşkanı S400 füzeleriyle ilgili anlaşmaları da hatırlattı ve yine Kılıçdaroğlu'na seslendi. 

 

Toplantı Erdoğan'ın konuşmasının ardından yaptıkları projelerle dereceye giren belediye başkanlarına teşekkür plaketli vermesiyle son buldu. Erdoğan törenin ardından partisinin MYK toplantısına başkanlık etti. 


Haber'e ait Video


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.