Kanal V

Erdoğan'dan Gündem Yaratacak Açıklamalar

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, MABEYN KÖŞKÜ'NDE GÜNDEMLE İLGİLİ ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU. ÖZEL BİR KANALIN CANLI YAYIN KONUĞU OLAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, SİHA'LAR KONUSUNDA CHP VE KILIÇDAROĞLU'NA, IRAK'TAKİ REFERANDUM KONUSUNDA İSE MESUT BARZANİ'Yİ ELİŞTİRDİ. ERDOĞAN MİLYONLARCA ÖĞRENCİ VE VELİYİ İLGİLENDİREN TEOG İÇİNDE İSTEMİYORUM YORUMUNU YAPTI.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özel bir kanal tarafından hazırlanan gündem özel proğramında gündeme ilişkin konularda çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Erdoğan ilk olarak sıcak başlık olan Irak'taki referanduma değindi.

 

Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım'ın referandum kararıyla ilgili bir açıklamasında, bunu bir "akıl tutulması" olarak tanımladığının hatırlatılması üzerine de referandum için “siyasi acemilik” yorumunda bulundu.

SİHA Tartışmasına Erdoğan'dan Sert Tepki 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu açıklamalarına yanıtı hayli sert oldu.

 


Haber'e ait Video


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Özel, "Türkiye'de yapılmış hiçbir terör operasyonu yoktur ki tamamı kurmaylık eğitimi alan yüzbaşılardan, binbaşılardan, üsteğmenlerden oluşsun.…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski BM Genel Sekreteri ve Rakhayn Dayanışma Komisyonu Başkanı Annan ile telefonda görüştü.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.