Kanal V

Erdoğan'dan Başkanlara Net Mesaj

AK PARTİ'NİN AFYONKARAHİSAR'DAKİ KAMPI BAŞLADI. AK PARTİ GENEL BAŞKANI VE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, KAMPIN AÇILIŞ KONUŞMASINI YAPTI. ERDOĞAN, TEŞKİLATLARDA VE BELEDİYELERDE YENİLENME İHTİYACI BULUNDUĞUNU VE GEREĞİNİN YAPILACAĞINI SÖYLEYEREK BELEDİYE BAŞKANLARINA NET BİR MESAJ VERDİ. ERDOĞAN'IN GÜNDEMİNDE KUZEY IRAK VE SURİYE'DE VARDI

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Afyonkarahisar'daki kampının açılış konuşmasını yaptı. Erdoğan konuşmasında metal yorgunluğuna dikkat çekerek, belediyelerdeki yapılacak değişimle ilgili konuştu. 
 

CHP'ye Tepki Teröre Uyarı

Erdoğan konuşmasında Türkiye'yi tehdit eden terör örgütlerine ve böl parçala yönet mantığındakile de sert bir yanıt verdi. Irak'ta masa üzerinde Fransa eski Dışişleri Bakanı ve Bernard Devi'nin Barzani ile masa üzerinde planlar yaptığını belirten Erdoğan, bu oyunlara fırsat verilmeyeceğini belirtti ve Barzani'yi uyardı.  Barzani'yu bu şekilde uyaran Erdoğan, konuşmasında Ak Parti'de milliyetçilik diline kadığını söyleyen köşe yazarlarına seslendi.
 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Türkiye'nin sınırındaki hareketlilikle ilgili ilk kez açıklama yaptı. Erdoğan İdlip'te ciddi bir harekat bulunduğunu belirtti.  Erdoğan çatışmalar nedeniyle oluşabilecek göçle ilgili tedbirlerin alındığını belirtirken, İdlip'teki durum hakkında ayaküstü bilgi verdi.


Haber'e ait Video

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.