Kanal V

En İyi Çiçekçiler Seçildi

ANTALYA'NIN MANAVGAT İLÇESİ'NDE TÜRKİYE ÇİÇEKÇİLER BİRLİĞİ VE ÇİÇEK FİLOSU TARAFINDAN 4'ÜNCÜ GELENEKSEL ÇİÇEKÇİLİĞİN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI. TÖRENDE ÇİÇEKÇİLER GÖZLERİ BAĞLI EN İYİ SEPETİ YAPMAK İÇİN DE YARIŞTI. TÇB BAŞKANI İSMAİL BAŞARAN, ÇİÇEK FİLOSU İLE AYLIK ORTALAMA 10 BİN ADET ÇİÇEK SİPARİŞİ ALDIKLARINI SÖYLEDİ.

Türkiye Çiçekçiler Birliği  ve birliğe bağlı bayilerin oluşturduğu 'Çiçek Filosu' tarafından organize edilen 4'üncü Geleneksel Çiçekçiliğin Enleri Ödül Töreni Manavgat'ta gerçekleştirildi.

Türkiye Çiçekçiler Birliği tarafından bayilere yönelik hazırlanan çiçekçilik sektörünün geliştirilmesi ve daha iyi hizmet sunması için hazırlanan eğitim programının ardından, ödüller verildi.

Gecede 'centilmenlik, zor bölge, özel tasarım, siparişte kusursuzluk, gelişimde öncü, hızlı teslimat, özel günler, zarafet' gibi 15 ayrı kategoride müşterilerin oylarıyla belirlenen çiçekçi mağazalarına ödülleri verildi.

Gözler Bağlı Yarışma

Ödül töreninin ardından 2'şer kişiden oluşan 5 ayrı ekip gözleri kapalı şekilde en iyi çiçek sepetini yapmak için yarıştı. 

Yarışmacılar 15 dakikalık süre zarfında kendilerine verilen çiçeklerle yaptıkları sepetleri kadınlardan oluşan 11 kişilik jüriye beğendirmek için çaba gösterdi. 

Yarışmanın sonunda Serhan Alkan ve Şaban Kardaş ikilisi 109 puanla birinci oldu. Yarışmada dereceye girenlere para ödülü verildi.

Aylık 10 Bin Çiçek Siparişi

Birlik Başkanı İsmail Başaran, birlik olarak Türkiye'nin 81 ilinde 1100 mağaza ile hizmet verdiklerini belirtirken, Türkiye'de çiçekçilik sektörünün 10 bin çiçekçiden oluştuğunu söyledi. 


Haber'e ait Video


Türkiye Çiçekçiler Birliği tarafından Manavgat’ta eğitim programı düzenlendi

9 Ekim 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

9 Ekim 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.