Kanal V

Emniyet Müdüründen Darbe Gecesi Talimatı

15 TEMMUZ DARBE KALKIŞMASINDA TANKLARIN ÜSTÜNE ÇIKIP, DARBECİLERİ SİNDİREN KAHRAMANLARI GİBİ BİRDE GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLARI VARDI. BUNLARDAN BİRİSİ DE ANTALYA EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI RAMAZAN AHMET TAŞIR'DI. ŞİMDİ EKRANLARINIZA 15 TEMMUZ GECESİ EMNİYET PERSONELİNE VATANA MİLLETE VE BAYRAĞA SAHİP ÇIKILMASI KONUSUNDA TAYIR'IN TELSİZLE VERDİĞİ TALIMATIN SES KAYITLARINI GETİRİYORUZ.

Hain darbe kalkışmasında tankların önüne yatan ve üzerine çıkan  binlerce kahraman gibi, gözönünde olmadan bir konuşmasıyla vatana, millete bayrağa sahip çıkın çağrısı yapan kahramanlarımız da vardı.  

 

15 Temmuz darbe girişimi gecesi görevi başında olan Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ramazan Ahmet Taşır'ın telsiz konuşması, Antalya polisinin de vatana, bayrağa ve millete bağımlılığını bir kez daha gözler önüne serdi. 

 

İşte Antalya polisinin titizlikle yürüttüğü operasyonları an be an yansıtan telsiz konuşmalarında İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ramazan Ahmet Taşır telsiz konuşması

"Şu anda görevi başında bulunan meslektaşlarıma sesleniyorum. Bayrağa, Millete ve Devlete karşı, tehlike arz edecek her türlü harekete karşı, hiç tereddüt etmeden müdahale edip, bu tip eylemlere kesinlikle müsaade etmeyecekler. Herkese görevinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımıcınız olsun"

Bu talimatın ardından Antalya İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı birimler mutabakat gösterip görevlerinde vatana, bayrağa ve millete karşı sorumluluklarını yerine getirdikleri bir kez daha gözler önüne serildi.


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.