Kanal V

Dünya Şampiyonu Nur Tatar'a Kına Gecesi

DÜNYA TEKVANDO ŞAMPİYONU NUR TATAR İLE GEÇEN YIL HAYATINI BİRLEŞTİRDİĞİ İRAN ASILLI TEKVANDOCU MEHRAN ASKARİ İÇİN, DÜN KINA GECESİ DÜZENLENDİ. GECE BOYUNCA ÇİFT MÜZLİKLER EŞLİĞİNDE DANS ETTİ. ÇİFTİN DÜĞÜNÜ CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN DA KATILIMILA BU AKŞAMDA CAM PİRAMİT'TE GERÇEKLEŞECEK.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan nikah şahitliğinden sonra şimdi de Dünya tekvando şampiyonası Nur Tatar'ın düğününe katılmak için Antalya'ya geliyor.

Güney kore'de düzenlenen dünya tekvando şampiyonası'nda kadınlar 67 kiloda şampiyon olan ve geçen mayıs ayında iran asıllı tekvandocu mehran askari ile hayatını birleştiren milli sporcu nur tatar askari için kına gecesi düzenlendi.

Antalya Kültür Merkezi Cam Piramit'te dün gece düzenlenen kına gecesinde, milli tekvandocu Nur Tatar'ın ailesi ve damadın ailesi çifti kapıda karşıladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin organizasyonunu üstlendiği kına gecesine çiftin arkadaşları sporcular ve çok sayıda davetli katıldı.

Gece boyunca arkadaşlarıyla halay çeken Nur Tatar ve Mehran Askari, ilk ve son kez evlendiklerini söyledi. 

ERDOĞAN, DÜNYA ŞAMPİYONUNUN DÜĞÜNE KATILIYOR

Öte yandan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Temmuz ayında, 15 Temmuz şehidi Mehmet Şefik Şefkatlioğlu ile gazi eşi Vahide Şefkatlioğlu'nun oğulları Ömer Şefkatlioğlu'nun düğün töreninde nikah şahidi olmuştu.


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.