Kanal V

Doğu Anadolu'da Kar, Antalya'da Deniz Keyfi

YURDU ETKİSİ ALTINA ALMAYA BAŞLAYAN SOĞUK HAVA KAR YAĞIŞI BİRÇOK BÖLGEDE HAYATI FELÇ EDERKEN, ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE İSE GÜNEŞLİ HAVA HAKİMDİ. GÜNEŞLİ VE SICAK HAVAYI FIRSAT BİLEN TATİLCİLER DENİZİN TADINI ÇIKARDI. İŞTE KASIM AYINDA ALANYA'DAN YAZ MANZARALARI

Türkiye’nin birçok bölgesinde kar yağışı etkili olurken Kasım ayı gelmesine rağmen Alanya’da yazdan kalma günler yaşanıyor. 

Hava sıcaklığının 22, deniz suyu sıcaklığının 25, nem oranının yüzde 49 ölçüldüğü ilçede güneşli havayı fırsat bilen yerli ve yabancı turistler, soluğu Damlataş, Kleopatra ve Keykubat plajlarında alarak denize girdi. 

Bazı turistler ise kumlara kendilerini atıp güneşlenirken müzik dinleyerek kitap okudu. Sahilde yürüyen çiftler, deniz yataklarıyla açılarak güneşlenen turistler ve kumsalda oynayan küçük çocuklar ise renkli görüntüler oluşturdu. Bazı tatilciler ise teleferiğe binerek Alanya’nın doğal güzelliklerinde gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

Almanya’dan Alanya’ya yerleşen Alman uyruklu Elke Eberl, Alanya'yı çok sevdiğini ve burada yaşamaya başladığını söylüyor.

Güneşli havanın keyfini çıkaran Pınar Ünal ise Ankara’dan Alanya’ya yerleşenlerden

Meteoroloji yetkilileri, ilçede sıcak havanın cumartesi gününe kadar etkisini sürdüreceğini bildirdi. 


Haber'e ait Video


Çekimler için Manavgat'ta bulunan oyuncu ve sunucu Esra Sönmezer, Antalya sahillerinde denize girdi.

2 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

2 Kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.