Kanal V

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kazakistan'a Gitti

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, BİR DİZİ TEMASTA BULUNMAK ÜZERE KAZAKİSTAN'A GİTTİ. ERDOĞAN, ZİYARET ÖNCESİ ATATÜRK HAVALİMANI'NDA GAZETECİLERE HEM ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ HEM DE GÜNDEME İLİŞKİN AÇIKLAMA YAPTI. ERDOĞAN MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'NİN BAŞKAN YARDIMCISI OLACAĞI SÖYLENTİLERİNE CHP LİDERİ KEMAN KILIÇDAROĞLU ÜZERİNDEN YANIT VERDİ.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan'a yapacağı resmi ziyaret öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı. 

Bir basın mensubunun, AB ülkelerinin ve Almanya'nın Türkiye'nin AB'ye üyelik süreci ile ilgili açıklamaları ile ilgili soruya Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin gücünü kıskanıyorlar diyerek yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündeminde Rıza Sarraf'ın yargılandığı dava ile ilgili olarak, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'a açılan davada vardı.

Erdoğan MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı Yardımcısı olacağı iddialarının sorulması üzerine, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu üzerinden yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı konşmasında Silahlı insansız hava araçlarının sivilleri vurduğunu iddia eden ve AHİM'e müracaat edeceklirini belirten CHP milletvekiline yanıt verdi.

Erdoğan basın topantısının ardından beraberindeki eyet ile birlikte Kazakistan'a hareket etti. 

 


Haber'e ait Video


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde yapılan İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti İl Başkanları toplantısında Almanya'dan gelen açıklamalara çok sert cevap verdi. Erdoğan açıklamasında "Almanya'nın Türkiye karşıtlığını…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman ile telefonda görüştü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan’a hareketi öncesi İstanbul Atatürk Havalimanı'nda açıklama yapıyor...

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.