Kanal V

CHP'ye Yörüklerinden Ziyaret

ANTALYA'DAKİ HEMŞEHRİ DERNEKLERİ TEMSİLCİLERİ VE ANTALYA YÖRÜK İLBEYİ OSMAN ÇİÇEKDAĞI ANKARA'YA GİTTİ VE CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ. BASINA KAPALI OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN GÖRÜŞMENİN ARDINDAN KILIÇDAROĞLU HDP'YE ZİYARETE GİTTİ.

CUMHURİYET Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya Yörük İlbeyi Osman Çiçekdağı ve hemşehri derneklerinin temsilcilerini kabul ederek görüştü.

Kılıçdaroğlu'nun kapıda karşıladığı ve tek tek tokalaştığı Antalya heyeti CHP GenelBaşkanı Kılıçdaroğlu ile yaklaşık 45 dakika görüştü. 

 

Basına kapalı gerçekleşen görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu konuklarını yine sıcak bir havada uğurladı. Kılıçdaroğlu bu ziyaretin ardından referandumda 'hayır' bloğunda yer alan siyasi partilerle yaptığı görüşmeler çerçevesinde HDP Eş Genel Başkan Serpil Kemalbay ile görüştü. 

 

Görüşmede Genel Başkan Yardımcıları Bülent Tezcan ve Haluk Koç'un yanı sıra Başdanışman Cemil Erhan da hazır bulundu. HDP’den ise Eş Genel Başkan Yardımcısı Fatma Kurtulan ve Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder görüşmede yer aldı. 

 

Görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu ve Kemalbay basın mensuplarına ziyaretle ilgili açıklamada bulundu 


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.