Kanal V

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Antalya'da

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU DÜN AKŞAM SAATLERİNDE ANTALYA'YA GELDİ. GENEL BAŞKAN KILIÇDAROĞLU, MURATPAŞA BELEDİYESİ'NİN YAPIMI TAMAMLANAN PROJELERİN TOPLU AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ. KENT İÇİNDE GEZİNTİ YAPAN KILIÇDAROĞLU'NA VATANDAŞLARIN İLGİSİ YOĞUN OLDU.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muratpaşa belediyesi tarafından yapımı tamamlanan projelerin açılışını yapmak için Antalya'ya geldi. 

Otelinden  açılış yapılacak alana geçmek iin yürümeyi tercih eden Kılıçdaroğlu'na ilgi yoğundu.  İl başkanı ve yanındaki milletvekilleriyle birlikte bir parktan geçen Kılıçdaroğlu, fotoğraf çekimi yapılan gelin ve damat ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Harp Malülü Gaziler ve Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini de ziyaret eden CHP lideri, Konyaaltı belediyesi'nin düzenlediği kitap fuarını da ziyaret etti. 

Kılıçdaroğlu açılış töreninde yaptığı konuşmada günün 24 saati çalıştıklarını belirten belediye başkanlarına 2 nasihatta bulundu. Kendisini dinleyen vatandaşlara Türkiye'nin en güzel şehrinde yaşadıklarını belirten Kılıçdaroğlu, Antalya'nın daha güzelleşmesi için 2019 seçimlerinde Büyükşehir Belediyesini CHP'nin alacağını iddia etti. Konuşmaların ardından Muratpaşa Belediyesi'nin yapımını tamamladığı 5 yeni parkla birlikte 35 bin 500 metrekarelik Ziya Gökalp Kent Parkı, Memurevleri Mahallesi Eğitim ve Bilgi Merkezi, Doğuyaka Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi, 75'inci Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Spor Salonu'nun açılışlarıyla Yeşilbahçe Mahallesi Kapalı Pazar Yeri temel atma töreni gerçekleştirildi.

Program kapsamında Koray Avcı'da sevilen şarkılarını seslendirdi. 


Haber'e ait Video


CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE ABD BAŞKANI TRUMP ARASINDAKİ GÖRÜŞMENİN ARDINDAN DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'DA BİR AÇIKLAMA YAPTI. ÇAVUŞOĞLU ABD BAŞKANI…

Editör: Kanalv Editör 3


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.