Kanal V

CHP Antalya'da Kumbul Dönemi!

CHP ANTALYA İL BAŞKANLIĞI'NDA YENİ DÖNEM BAŞLADI. 7 OCAK PAZAR GÜNÜ YAPILAN SEÇİM DE 628 OYUN 306'SINI ALAN AHMET KUMBUL YENİ İL BAŞKANI OLDU. BUGÜNDE İL BAŞKANLIĞINDA DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ. TÖRENDE PARTİLİLER ARASINDA İKTİDAR TARTIŞMASI YAŞANDI.

CHP Antalya 36'ncı İl olağan kongresi 7 Ocak Pazar günü gerçekleşti.

628 oydan 306'sını alarak yeni başkan seçilen Ahmet Kumbul için bugün CHP Antalya il binasında devir teslim töreni gerçekleşti.

Törene CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, eski başkan Mustafa Erdem'in yanısıra Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve çok sayıda partililer katıldı. Eski Başkan Mustafa Erdem, başkanlığı devrederken başarılarının devamını diledi.
Erdem konuştuğu sıralarda partililer kendi aralarında kısa süreli tartışma yaşadı. Olay başkanlarının konuşmasına yansıdı. Kalabalığı susturmak için konuşmayı devam ettiren yeni başkan Ahmet Kumbul, daha başarılı çalışmalar yapacaklarını kaydetti.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak da CHP'de yeni bir dönemin başladığına işaret etti.Konuşmaların ardından Ahmet Kumbul, eski başkan Mustafa Erdem'den görevi devraldı. 

Tören alkışlar eşliğinde sonlandı.

 11 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 11 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sıralamasında…

Önceki gece Etiler’deki Sarıhan Gusto’da yemek yedi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu.

Saçların bakımlı ve güzel görünmesi özellikle kadınlar için ne kadar önemliyse artık erkekler için de o kadar önemli hale…

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi CAS, EFA'nın doping incelemesine itiraz eden...

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.