Kanal V

Cesur ve Güzel'de Sona Doğru

ANTALYA'DAN İSTANBUL'A DİZİ SEKTÖRÜNE TRANSFER OLAN USTA TİYATROCU MÜFİT KAYACAN, BUGÜN KANALV'NİN KONUĞU OLDU. İKİ AYRI DİZİDE ROL ALAN DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ HALK TİYATROSU GENEL YÖNETMENİ DE OLAN KAYACAN, AĞUSTOS AYINDA AŞK GREVİ'NİN YENİDEN SAHNELENECEĞİNİN MÜJDESİNİ DE VERDİ.

Otuz dört yıldır sahnede olan tiyatro sanatçısı Müfit Kayacan, bugün Kanal V'de sabah kuşağında yayınlanan Sütlü Kahve programına konuk oldu.

 

Sanat ve tiyatro dolu geçen programın ardından Döşemealtında ramazan boyunca devam edecek olan tiyatro programınından bahsetti.

Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu sanat yönetmeni olan Kayacan, Lüküs Hayat gibi Antalya'da bir tiyatro klasiğine dönen Aşk Grevi adlı oyunun da Ağustos ayında izleyici ile buluşacağının müjdesini verdi.

 

Tiyatronun yanı sıra dizi sektöründe de yer alan Kayacan, 'Cesur ve Güzel'in de Rıfat Abisi rolüyle çok güzel bir projenin içinde olduğuna değindi. 

 

Dizide bütün düğümlerin çözüleceğinden bahseden Kayacan, izleyicileri merakta bırakmak için.

 

Daha önce oynadığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Feridun Baba'yı canlandıran Kayacan her iki dizideki rolünün yerinin ayrı olduğunu vurguladı.

 

 

HABER: NUR BARANLI

KAMERA: EMRE CESUR


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.