Kanal V

Çavuşoğlu'nun Gündemi Siyaset Oldu

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU ANTALYA'DA DÜZENLENİP SONA EREN TURKİSH AİRLİNES OPEN 2017 TURNUVASININ KAPANIŞINA KATILDI. BAKAN ÇAVUŞOĞLU'NUN BURADA Kİ GÜNDEMİ İSE SİYASET OLDU.

Golfte Avrupa Turu Rolex Serisi'ndeki 8 turnuvadan biri olan Turkish Airlines Open 2017 sona ermesinin ardından Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun gündemi dış politika ve siyaset oldu. 

Çavuşoğlu ilk olarak Rusya’nın YPG’yi ilk olarak Suriye toplantılarına çağırması ve Türkiye’den gelen tepki üzerine toplantıyı ertelemesiyle ilgili konuştu.

Başbakan Yıldırım 8 Kasım’da ABD'ye Gidiyor 

Başbakan Binali Yıldırım ile beraber 8 Kasım’da Amerika’ya gideceklerini söyleyen Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, ziyaretin detaylarıyla ilgili de konuştu.

Çavuşoğlu Tillerson Görüşmesi 

Amerika Dışişleri Bakanı Tillerson ile telefon görüşmeleri hakkında da bilgi veren Bakan Çavuşoğlu, vizeler ve ABD'nin terör örgütlerine yaptığı silah yardımlarının gündeme geldiğinin söyledi.

Çavuşoğlu; 'Almanya’dan da Türkiye’ye Saygı Bekliyoruz'

Antalya’da Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel’i ağırladıklarını dile getiren Çavuşoğlu, Almanya'dan Türkiye'ye saygı beklediklerini belirterek görüşmenin detaylarına değindi.


Haber'e ait Video


Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "İçeride ve dışarıda teröristlerin kökünü kazıyacağız" dedi.

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU, ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİ’NDE ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ YERLEŞİKESİNDEKİ FAKÜLTE VE MÜZENİN TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI. TÜRKİYE’NİN…

6 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

6 kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.