Kanal V

Çavuşoğlu'dan Birlik Beraberlik Mesajı

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU, AK PARTİ KEMER İLÇE KONGRESİ İÇİN ANTALYA’YA GELDİ. KONGRENİN YAPILACAĞI BİNA ÖNÜNDE MEŞALELER VE KONFETİLERLE KARŞILANAN BAKAN ÇAVUŞOĞLU, KONGRE'DE PARTİLİLERE HİTAP ETTİ. ANTALYA KEMER'DE İLK DEFA BİRLİK VE BERABERLİĞİN PEKİŞTİĞİNİ BELİRTEN ÇAVUŞOĞLU, GEÇMİŞİN MUHASEBESİNİN YAPILACAĞINI AMA UMUTLA DA GELECEĞE BAKILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yoğun siyasi trafiğinin arasına Antalya Kemer'de partisi düzenlediği ilçe kongresini de sıkıştırdı. Çavuşoğlu kongrenin yapılacağı bina önünde partili gençler tarafından meşaleler ve konfetilerle karşılandı. 

Çavuşoğlu kongre öncesi konuşmasına Kemer'deki birlik ve beraberliğe vurgu yaparak başladı. (00.36-00.57) Mevlüt Çavuşoğlu – Dışişleri Bakanı (1)

Çavuşoğlu partililere yönelik yaptığı konuşmasını Ak Partinin hedefleri olduğuna dikkat çekerek sürdürdü. (01.39-01.57) Mevlüt Çavuşoğlu – Dışişleri Bakanı (1)

Teşkilat anlamında son 1 yıldır Antalya ve Kemer'de toparlanma olduğuna dikkat çeken Çavuşoğlu,
bu birliktelik ve toparlanmaya neden olarak ta 15 Temmuz Darbe Kalkışmasını gösterdi. 

Çavuşoğlu yapılan Kemer kongresiyle birlikte Ak Parti'nin hedefine adım adım gideceğini belirtti.

Şehirlerin ve ilçelerin kalkınması konusunda geçmişte başarılı olunumadığını belirten Bakan Çavuşoğlu, bu kez bu başarının yakalanacağını vurguladı. 

Altyapı, hastane, hükümet konağı ilçeleri birbirine bağlayan yollar ve alternatif turizm konusunda hükümetin Antalya ve Kemer için çok hızlı karar vererek hizmetleri gerçekleştirdiğinin altını çizen Bakan Çavuşoğlu, hizmetin daha hızlı ve zamanında yapılabilmesi için yerel yönetiminde Ak partide olması gerektiğini söyledi.

Türkiye'nin birlik ve beraberlik içinde ekonomik krizlere ve yapılan saldırılara direndiğini belirten Çavuşoğlu, Başkanlık sistemine değendi ve istikrarın sürmesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığına işaret ederek konuşmasını tamamladı. 


Haber'e ait Video


Başbakan Binali Yıldırım, "Mısır'daki hain terör saldırısını şiddetle kınıyorum. Cuma namazında ibadet ederken insanların üzerine bombaları, mermileri yağdırmak ne…

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, muvazzaf astsubay adaylarının mezuniyet töreninde konuştu. Erdoğan, Mısır'da Cuma namazı…

Kaynak: KanalV İnternet

Editör: Kanalv Editör 3


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.