Kanal V

Büyükşehir Eylül Ayı Devam Meclisi Yapıldı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EYLÜL AYI DEVAM MECLİSİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL BAŞKANLIĞINDA YAPILDI. MECLİSE, ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ İLE LARA'YA YAPILMASI PLANLANAN ANTALYA KRUVAZİYER VE YAT LİMANI KOMPLEKSİ PROJESİNİN YER ALDIĞI MADDELER DAMGA VURDU.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Eylül ayı devam meclisi gerçekleştirildi. 

 

74 gündem maddesinin görüşüldüğü meclise, Uluslararası Antalya Film Festivali ile Lara'ya yapılması planlanan Antalya Kruvaziyer ve Yat Limanı Kompleksi Projesinin yer aldığı maddeler damga vurdu.

 

 

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığınca bu yıl 54'sü gerçekleştirilecek 'Uluslararası Antalya Film Festivali' etkinliğinde Ulusal Film Kategorisinin kaldırılması CHP grubu tarafından eleştirildi.

 

Film Festivali'nin Gücü Arttırılacak

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ulusal kategorinin kaldırılmadığını, aksine ulusal ve uluslararası kategorilerin birleştirilerek Festivalin gücünün arttırıldığını vurguladı.

 

Kruvaziyer ve Yat Limanı Kompleksi Turizmi Hareketlendirecek

 

Başkan Türel, 476 Yat Kapasiteli, Antalya Kruvaziyer ve Yat Limanı Kompleksi Projesinin kent turizmine katkı koyacağını kaydetti. 

 

 


Haber'e ait Video


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.