Kanal V

Büyükşehir Belediyesi Ekim Ayı Devam Meclisi Yapıldı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKİM AYI DEVAM MECLİSİ YAPILDI. YEŞİLOVA MAHALLESİ'NDE MURATPAŞA BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN KULLANIMINDA OLAN PARSELİN, TİCARET ALANI OLARAK YENİDEN DÜZENLEMESİNE YÖNELİK MADDEDE ALINAN KARAR, MECLİSİN HAVASINI DEĞİŞTİRDİ.

Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı devam meclisi, Büyükşehir Belediye BaşkanVekili Mesut Kocagöz yönetiminde gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, şehir dışında olduğu için, Demre, Finike, Manavgat, İbradı, Alanya belediye başkanları ve CHP Grup Sözcüsü mazeretleri nedeni ile meclise katılmadı.

Ticaret Alanı Düzenlemesi Tansiyonu Yükseltti

Yeşilova Mahallesi'nde Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nün kullanımında olan parselin, ticaret alanı olarak yeniden düzenlemesine yönelik maddede çıkan karar Başkan Ümit Uysal'ı kızdırdı. 

Grup Sözcüsü Selçuk Senirli, madde üzerinden AK Parti ve CHP'nin anlaşmasını manidar bulduğunu ifade ederken, maddenin ilgili daireye tekrar gönderilmesini istedi. 

Bu sözler üzerine Ümit Uysal, Selçuk Senirli'ye cevap verdi. 

Komisyonda evet oyu kullanan Ak Parti'nin Grup sözcüsü Bahattin Bayraktar, yaşanan tartışmalar üzerine maddenin yeniden imar ve şehircilik dairesine gönderilmesini istedi.

Tartışmalı Madde Komisyona Gönderildi

Tartışmaların ardından yapılan oylamada, MHP ve Ak Parti'nin vermiş olduğu oylarla madde ilgili komisyona tekrar gönderildi.


Haber'e ait Video


ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.ANTALYA İL MERKEZİ VE İLÇELERİNİ İLGİLENDİREN…

13 EKİM 2017 CUMA ALTIN FİYATLARI BELLİ OLDU. 13 EKİM 2017 ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR? 13 EKİM 2017…

13 Ekim 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

13 Ekim 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.