Kanal V

Burdur'da Köy Yollarına, Sıcak Asfalt

BURDUR VALİSİ ŞERİF YILMAZ BUCAK İLÇESİ'NE BAĞLI KARAPINAR, GÜNDOĞDU, KUYUBAŞI, DEMİRLİ VE KOCAALİLER GRUP YOLUNDAKİ SICAK ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ. VALİ YILMAZ, 3 YIL İÇERİSİNDE KÖY GRUP YOLLARININ TAMAMININ SICAK ASFALT KAPLANACAĞI MÜJDESİNİ VERDİ.

Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı, İl Genel Meclisi üyeleriyle birlikte Kuyubaşı ve Demirli köyleri arasında devam eden asfalt çalışmalarını inceledi. 

İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Nuri Çan'dan yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Vali Yılmaz, bir süre asfalt finişerini kullandı. 

Vali Yılmaz, Burdur'un en uzak köylerine kadar vatandaşı sıcak asfaltla buluşturmak için çalıştıklarını belirterek, bu yıl içerisinde uzak köy yollarının sıcak asfalt ile buluşacağı müjdesini verdi.

İl Özel İdaresi'nin en ücra köyden şehir merkezindeki sosyal tesislere, kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesislere varıncaya kadar hem yapılması hem işletilmesinde çok büyük emek sarf ettiğini anlatan Yılmaz, Bu vesileyle İl Genel Meclisine  de teşekkür etmeyi ihma etmedi. 

Vali Yılmaz, İl Özel İdaresi ekiplerinin 3 ekip halinde Bucak, Yeşilova ve Gölhisar ilçelerinde çalışmalarını sürdürdüğünü  kaydetti.

Burdur İl Özel İdaresi tarafından sezon başından bu yana köy grup yollarına 48 kilometre sıcak asfalt, 28 kilometre ise sathi kaplama yapıldı.


Haber'e ait Video


YAŞAMIN HER ALANINDA ÖNLEM ALMAK TEHLİKE ANINDA ÇARESİZ KALMANIN ÖNÜNE GEÇİYOR. BURDUR'DA DA OLUŞABİLECEK HERHANGİ BİR YANGINDA ANINDA MÜDAHALE…

ÜLKEMİZİN, İNSANLARIN VE İNSANLIĞIN OLMAZSA OLMAZI SULAR.. BURDUR GÖLÜ SULARININ 3'TE 1'İNİ KAYBETTİ. LİSİNİA DOĞA PROJE SORUMLUSU ÖZTÜRK SARICA,…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.