Kanal V

“Bu Büyüme Oranı Bizim İçin Bir Sürpriz Değil”

Başbakan Binali Yıldırım, bugün açıklanan büyüme rakamlarına ilişkin, “Bu büyüme oranı bizim için bir sürpriz değil. Bunun böyle olacağını aylar önce gelişmelerden görmüştük” dedi.


Bosna Hersek’te mevkidaşıyla düzenlediği ortak basın toplantısında konuşan Yıldırım, 7.4’lük büyümeyle ilgili, “Bu büyüme oranı bizim için bir sürpriz değil. Bunun böyle olacağını aylar önce gelişmelerden görmüştük. Türkiye 2018 yılı için de sürdürülebilir, istikrarlı ve orta vadeli planda hedeflediği büyüme oranını tutturmak için gerekli projelerini yapmıştır” ifadelerini kullandı.

FETÖ UYARISI
Yıldırım, FETÖ uyarısında da bulunarak, “Bu örgüt küresel bir örgüt. 160 farklı ülkede bunların faaliyeti var. Şüphesiz Bosna Hersek’te de var. Bu faaliyetlerin sonlandırılması konusunda gösterdikleri gayretten dolayı teşekkür ediyorum. Ancak tabii hala bunların öyle veya böyle farklı isimler altında faaliyetlerinin de devam ettiğini biliyoruz. Bu konuda desteklerinin devam etmesini arzu ediyoruz” diye konuştu.
(İHA)Van, Başbakan Yıldırım’ı bekliyor

Başbakan Yıldırım, ABD'nin PKK/PYD'ye silah yardımı kararı alması ile ilgili olarak, "PKK'ya doğrudan ve dolaylı yardım anlamına gelecek girişimleri…

Başbakan Binali Yıldırım, “2 Haziran’ı 3 Haziran’a bağlayan gece Rakka operasyonu başladı” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti'nin 16. kuruluş yıldönümü töreninde konuşuyor.

Kaynak: İHA

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.