Kanal V

Başkan Tütüncü Sosyal Medyada Fenomen Oldu

YARIM MİLYONU GEÇEN NÜFUSUYLA ANTALYA'NIN EN BÜYÜK İLÇESİ OLAN KEPEZ VE KEPEZ'İN GENÇ BELEDİYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ. BAŞKAN TÜTÜNCÜ MAHALLE VE EV ZİYARETLERİNİN YANI SIRA, SOSYAL MEDYADAN DA KEPEZLİLERE ULAŞIYOR. PROJELERİNİ ANLATIP VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEYEN BAŞKAN TÜTÜNCÜ, ŞU SIRALARDA SOSYAL MEDYADA DA FENOMEN OLMA YOLUNDA İLERLİYOR. İŞTE ADINA AÇILAN SAYFALARLA HER GEÇEN GÜN BİR YENİLİĞE İMZA ATAN HAKAN TÜTÜNCÜ'YLE İLGİLİ SOSYAL MEDYA HABERİMİZ…

 

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü. 39 ilden fazla olan nüfusu ve gecekondudan kentleşmeye çalışan bir ilçenin 2 dönemdir belediye başkanlığını yapıyor.

 

Ancak Başkan Tütüncü’yü, yaptığı hizmetler ve çalışmalarının dışında diğerlerinden ayıran özelliği ise son dönemlerde sosyal medyaya verdiği önem. Öyle ki, Başkan hemen hemen her hafta yayınladığı videolarda çalışmalarını ve vatandaşların sorularını yanıtlıyor.  

 

195 bin takipçisi olan twitter sayfasında 32 bini aşkın twit atan, facebook ve instagram hesaplarında on binlerce takipçisi bulunan Başkan Tütüncü, youtube kanalıyla da bir yeniliğe imza attı. 

 

Başkan Tütüncü’nün paylaştığı videolarda gülümseten anlar da yaşanıyor.

 

Başkan Tütüncü kendi telefonuyla da canlı yayınlar yapıp, anbean takipçilerine ulaşabiliyor. 

 

Takipçileriyle sosyal medya üzerinde de sürekli iletişim halinde olacaklarını söyleyen başkan Tütüncü kapanış mesajını yine youtube sayfasından veriyor. 

 


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.