Kanal V

Başkan Böcek Personeliyle İftar Yaptı

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, RAMAZAN AYINDA GELENEKSEL PERSONEL İFTAR YEMEĞİNİN İLKİNİ DIŞ BİRİMLERDE GÖREVLİ ÇALIŞANLARLA YAPTI. SEMAZEN GÖSTERİSİ VE TASAVVUF MÜZİĞİ EŞLİĞİNDE GERÇEKLEŞEN İFTARDA BAŞKAN BÖCEK BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ.

Konyaaltı Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği personelle iftar buluşmalarının bu yıl ilki,  dış birimer personeliyle yapıldı. 

Belediyenin Fen İşleri, Park Bahçeler, Temizlik İşleri, Veteriner İşleri, Çevre Koruma ve Kontrol ve Spor Müdürlüklerinin personeli iftar yemeğinde bir araya geldi. 

 

Konyaaltı Belediyesi Hizmet Binası önünde düzenlenen iftar yemeğine Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Başkan Yardımcısı Mustafa Gürbüz ve ilgili birim müdürleri de katıldı. 

 

Tasavvuf müziği ustası Tahir Çetin’in okuduğu ezan ve ardından edilen dua ile birlikte oruçlar açıldı.  

Ramazan ayında bir iftarda daha biraraya gelen Belediye personeli, Tahir Çetin’in seslendirdiği tasavvuf müziği ezgileri eşliğinde iftar yaptı.

 

 İftar yemeği sonrası bir konuşma yapan Başkan Muhittin Böcek, birik ve beraberlik mesajı verdi.

 

Konyaaltı Belediyesi’nin iftar yemeğinde her yıl geleneksel olarak sahne alan semazenler yine muhteşem bir sema gösterisine imza attı. Gecenin sonunda personelin elini tek tek sıkan Başkan Böcek, hizmet personeliyle toplu fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.  


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.