Kanal V

Bahçeli Yine Plakalarla Seslendi

PARTİSİNİN GRUP TOPLANTISINDA KONUŞAN BİR DİĞER İSİMDE MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ OLDU. BAHÇELİ'NİN GÜNDEMİNDE YİNE PLAKALAR VARDI.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinin TBMM grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Gündemi ağırlıklı olarak Musul Kerkük ve Türkmeneli oldu. Bahçeli Türkiye'nin Musul Kerkük ve Türkmeneli'ni savunmasına tepki gösteren kesimlere seslendi. 

Bahçeli'nin hedefinde MHP'yi karalamaya çalışan ve köşe yazarları ve medya potronları da vardı. 

MHP'nin Irak'ın toprak bütünlüğüne sahip çıktığını anlamadıklarını belirten Bahçeli, sözlerini MHP'yi eleştiren gazetecilere seslenmeyi sürdürdü.

Misak-ı Milli’nin Türk milletinin yemini olduğunu kaydeden Bahçeli, bu yeminin tutulması ve yaşatılması gerektiğini belirterek yeni plakalar üzerinden muhalefet yapanlara seslendi.

Bahçeli konuşmasında İblib operasyonuna değindi. Operasyonun zor olacağnı belirten Bahçeli, akıllı hareket edilmesi gerektiğini belirtti.

MHP liderinin son değindiği konu ise ABD ile yaşanan vize krizi oldu. Bahçeli konuşmasında ABD Başkanı Trump'a kızılderili sözüyle seslendi.


Haber'e ait Video


Sinema tarihimizin altın çağı olarak da hep bir gülümsemeyle hatırladığımız ve her karşılaştığımızda sıkılmadan tekrar tekrar izlediğimiz Yeşilçam filmlerinde…

10 Ekim 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

10 Ekim 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.