Kanal V

Babalar Günü'nde Buruk Sevinç

YİNE BİR ÖZEL GÜN GELDİ ÇATTI VE HAFTA SONU BABALAR GÜNÜ. EVİNİN TAVANINA MONTE ETTİĞİ DÜZENEKLE ERKEN DOĞUM SONRASI SOL BACAĞI KESİLEN 3 BUÇUK YAŞINDAKİ KIZI ÖZGE'Yİ YÜRÜTMEYE ÇALIŞAN ALİ İHSAN YILDIRIM İÇİN BABALAR GÜNÜ AYRI BİR ÖNEM TAŞIYOR. KIZI İÇİN MÜCADELESİNİ SÜRDÜREN YILDIRIM DUYGULARINI, “BABALIK EMEK İSTER” DİYEREK PAYLAŞIYOR

Babalık kolay iş değil , her zaman emek ister. İşte bu sözlerle babalığın anlamını kendine göre açıklayan Ali İhsan Yıldırım, evinin tavanına monte ettiği makaralı düzenekle sol ayağı erken doğum sonrası kesilen 3,5 yaşındaki kızı Özge'yi yürütmeye çalışmasıyla gündeme gelmişti. 

Kızı için elinden gelen herşeyi yapan Yıldırım için, bu Babalar Günü daha da bir anlamlı. 

yapacak birşeyim yok diyen Yıldırım, aslında kızını yürütebilmek için yaptığı düzenek sayesinde, kızının hayatını az da olsa değiştirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın arayarak sahip çıktığı ve bir çok kurumun tedavisini üstlendiği Özge, şimdi merdiven çıkmaya bile başladı.

Yaptığı düzenek sayesinde her gün büyük bir sabırla çalıştırıp tek bacakla ayakta durmasını sağladığı kızını sokağa çıkarıp parka götüren Yıldırım, onun yaşıtlarıyla aynı hayatını sürdürmesi için çabalıyor. 

Özge'de babasını çok seviyor ve onun işe bile gitmesini istemiyor. İşte o zamanlar da evin içinde tatlı bir koşuşturma başlıyor. 

İşte minik Özge ve Baba Yıldırım'ın günleri böyle geçiyor ve Yıldırım kızının mutluluğuyla mutlu oluyor. Kızı için her imkanı zorlayan Yıldırım için babalar günü bunun için ayrı bir önem taşıyor. Şimdi Yıldırım'ın hedefi kızının ve kendisinin hikayesini film yapmak.


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.