Kanal V

ATSO Aralık Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ. GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLDÜĞÜ MECLİSTE , DÖNEM SONU BÜTÇE SUNUMU DA VARDI. ÜLKE GÜNDEMİNİNDEKİ KUDÜS KONUSUNA DEĞİNEN BAŞKAN ÇETİN, KUDÜS'ÜN İSRAİL'İN BAŞKENTİ OLARAK GÖRÜLMESİNİ REDDETTİ.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası  Aralık ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi.  ATSO başkanı Davut Çetin, son günlerde Kudüs ile ilgili son gelişmelerin moralleri bozduğunu sert sözlerle eleştirdi. 

Başkan Çetin'in gündeminde yılbaşı süsleri de vardı. Konuşmasının devamında toplumun ruh sağlığına değinen  Başkan  Çetin, son zamanlarda toplumda şiddet eğilimin arttığına dikkat çekti.

Çetin, 15 temmuza değindiği konuşmasında suçluların layık olduğu cezayı almaları gerektiğini  de vurguladı. Yaşanan bütün olumsuz gelişmelere rağmen geçen bir yıl boyunca turizm anlamında olumlu veriler ile tamamlandığını belirten Başkan Çetin, 2018'den umutlu olduğunun altını çizdi.
Meclis toplantısının ardından  ATSO 2018 Tahmini Bütçesi 29.820.000 TL olarak belirlendi.

 Murat Yıldırım evliliklerinin 1. yılında eşi İmane Elbani'ye olan aşkını anlattı.

'Fazilet Hanım ve Kızları' dizisinin başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu, Instagram'dan Özcan Deniz'in paylaştığı bir fotoğrafı beğenmesi sonucu, Deniz'in müstakbel…

Bir caminin kapısına kimliği belirsiz kişilerce demir haç iliştirildi.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.