Kanal V

Asılsız Rehin Alma İhbarı Korkuttu

BİR GENCİN ANNESİNİN EVDE REHİN ALINDIĞINI İHBAR ETMESİ POLİSİ ALARMA GEÇİRDİ. ÖZEL HAREKAT POLİSLERİ OPAERASYON HAZIRLIĞINI YAPTI VE VERİLEN ADRESTEKİ EVE KAPISINI KOÇBAŞI İLE KAPIYI KIRARAK GİRDİ. EVE GİREN POLİS GÖRDÜĞÜ MANZARA KARŞISINDA ŞAŞKINDI, ÇÜNKÜ İHBAR ASILSIZ VE EV BOŞTU.

Bir kadınını rehin alındığı ihbarı polisi harekete geçirdi ve hazırlıkları yapan özel harekat polisleri, verilen adrese operasyon düzenledi. Olay, dün Muratpaşa ilçesi Üçgen Mahallesi'nde bir apartmanın 6’ncı katında meydana geldi.

 

Bir gencin annesinin evde bir kişi tarafından rehin alındığı ihbarında bulunması üzerine bölgeye çok sayıda polis sevk edildi. Kapıyı çalan ekipler sonuç alamayınca özel harekat polisinden destek istendi. Bir ekibin de balkondan girmesi için merdivenli itfaiye çağrıldı. Çalışmaları meraklı bakışlarla izleyen kalabalığı polis güçlükle dağıttı.

 

Olay yerinin güvenlik şeridiyle kapatılması ve gerekli önlemlerin alınmasının ardından kapı koçbaşı ile kırılarak daireye girildi. İtfaiyenin merdivenli sepeti ile balkona ilerleyen iki özel harekat polisi ise, dairenin boş çıkmasının ardından geri döndürüldü. Çalışmalar sırasında ihbarı yapan gencin yanlışlıkla eli kesildi ve ambulansta tedaviye alındı.


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.