Kanal V

Antalya'ya 2020 Model Konyaaltı Sahili

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, YAPIMINA BAŞLANAN KONYAALTI SAHİL PROJESİ İÇİN MESLEK ODALARI TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ. TÜREL, 1990 MODEL KONYAALTI SAHİLİNİ 2020 MODEL ANTALYA’YA YAKIŞAN BİR SAHİLE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN ÇALIŞTIKLARINI İFADE ETTİ.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yapımına başlanan Konyaaltı Sahil Projesi için Antalya Mimarlar Odası Antalya Şubesinde meslek odaları temsilcileriyle bir araya geldi. 

Yarışma ile elde edilen dünya çapındaki projenin mimarı Ahmet Mucip Ürger, meslek odaları temsilcilerine projeyi anlattı. Ardından görüş alışverişinde bulunuldu. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Konyaaltı sahilini 2020 model Antalya’ya yakışan bir sahile dönüştürmek için çalıştıklarını belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Proje ile Konyaaltı Sahil yolu araç trafiğine kapatılacağını, Projenin Boçaçayı Projesi ile bütünleşeceğini ifade etti. 


Haber'e ait Video


ANTALYA'NIN DÜNYACA ÜNLÜ SAHİLİ KONYAALTI'NDA YENİDEN DÜZENLENME PROJESİNDE İLK KAZMASI VURULDU. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN İŞTİRAKİ ANTEPE VASITASIYLA YÜRÜTÜLEN PROJEDE, BEACH…

Antalya'nın Finike ilçesinde 21 kilometrelik kumul sahilin yaklaşık 5 kilometrelik kısmına bırakılan taş kütleleri ve toprak yığınları, ilçede tartışma…

10 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

10 Kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.