Kanal V

Antalyalı Pazarcılar Seçim Sürecinde

ANTALYA'DA SEMT PAZARCILAR ODASI 8 OCAK PAZAR GÜNÜ SEÇİME GİDECEK. BAŞKAN ADAYLARININ PAZAR YERLERİNDE ESNAF ZİYARETLERİ SÜRÜYOR. SEMT PAZARCILAR ODASI BAŞKANLIĞINA ADAY OLAN METİN BUCAK, SEMT PAZARLARINI GEZDİ. ESNAFIN YOĞUN İLGİSİ İLE KARŞILAŞAN BUCAK, SORUNLARNI DA DİNLEDİ.

Antalya Semt Pazarcılar Odası'nda seçim mesaisi sürüyor.

8 Ocak Pazartesi günü gerçekleşecek seçimde mevcut Başkan İsmail Öz ve Antalya Seyyar Ve Sabit Sebze Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Metin Bucak aday oldu.
Seçim öncesi esnafı ziyaret eden aday Metin Bucak, esnafın sıkıntılarını dinledi. Bucak'ın ziyareti süresince kalabalık bir grupta ona eşlik etti.Destek sloganlarının atıldığı ziyarette aday Bucak, esnaftan tam not aldı. Kimi vatandaş, değişime işaret ederken kimisi de çalışkan başkan istediklerini dile getirdi.Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Belediye binasının en üst katına çıkarak intihar girişimde bulunan şahıs polis ekiplerinin ikna çabalarının ardından...

GENÇLİK VE SPOR BAKANI OSMAN AŞKIN BAK TFF KIŞ SEMİNERİ VE FIFA KOKART TAKMA TÖRENİNE KATILDI.

GEÇTİĞİMİZ NİSAN AYINDA DÜNYA’DA İLK KEZ DÜZENLENEN VE BU YIL CUMHURBAŞKANLIĞI HİMAYELERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN SAĞLIK, SPOR VE ALTERNATİF TURİZM…

Editör: Kanalv Editör 3


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.