Kanal V

Antalya’dan Gaziantep’e Gönül Köprüsü

ANADOLU HEMŞERİ DERNEKLERİ PLATFORMU’NUN DÜZENDİĞİ VE AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI İLE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN DESTEK VERDİĞİ GÖNÜL KÖPRÜSÜNÜ PROJESİNİN BU KEZ DURAĞI GAZİANTEP’TE.  HALK OYUNLARIYLA KARŞILANAN HEYET, GÜN BOYUNCA YAPTIĞI ZİYARETLERLE KÜLTÜR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU.

Anadolu Hemşeri Dernekleri Platformu’nun bu kez durağı Gazi şehir Gaziantepti…
  
Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel eşi Ebru Türel, Ak Parti İl Başkanı Rıza Sümer, dernek üyeleri ve gazetecileri, Gaziantep Havalimanında halk oyunları ekibi karşıladı.
  
Yaklaşık 200 kişiden oluşan Antalya heyeti çiçekle karşılandıktan sonra kahvaltıya geçildi.
 
 Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, bu buluşmanın gönülleri fethettiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti ve konukların akşam yemeğine hazır olmalarını istedi.  

 Zeguma antik kentinden çıkarılan eserler heyet tarafından büyük ilgi gördü. Heyetin bir sonraki durağı ise türkülere konu olan Gaziantep Kalesi idi. Heyet, Fransız işgaline karşı nasıl mücadele edildiği hem görsel hem de işitsel bir şekilde öğrenme fırsatı buldu.
Gaziantep ziyareti Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in ev sahipliğindeki akşam yemeği ile son buldu.
 
 5 Ocak 2018 Cuma Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri?5 Ocak 2018 Cuma Reyting Sıralamasında Üst Sıralar…

Antalya'da, evinde fenalaşan Akdeniz Üniversitesi öğrencisi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Antalya’da kundaktaki bebeğiyle uyuşturucu madde ticareti yapan kadının da aralarında bulunduğu 5 şüpheli gözaltına alındı.

Yılbaşı dolayısıyla bir hafta boyunca takip ettiğimiz dizilerin yeni bölümleri ekranlarda olmadı. Bunun yerine film ve yarışmalar yayınlamayı tercih…

Kaynak: KanalV İnternet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.