Kanal V

Antalya Polisinden 'Fuhuşturucu' Operasyonu

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞÜBE MÜDÜRLÜĞÜ İLE AHLAK BÜRO AMİRLİĞİ'NİN BİRLİKTE YÜRÜTTÜĞÜ OPERASYONDA UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN 12 ŞÜPHELİ YAKALANDI. ARAMALARDA 100 KİLOYA YAKIN UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLİRKEN, ŞÜPHELİLERDEN BAZILARININ FUHŞA ARACILIK ETTİKLERİ TESPİT EDİLDİ.

Antalya Polisi, kentte uyuşturucu ticareti yapan kişilere yönelik çalışma başlattı. Kısa süre önce yapılan operasyonda 36 kilo, 55 gram ve 12 gram ağırlığında 3 farklı uyuşturucu ele geçirilirken 3 kişi gözaltına alındı.

Çalışmayı genişleten Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri bu kez Antalya ve İstanbul'da belirlenen adrese operasyon düzenledi. 12 kişi gözaltına alınırken 60 kilo uyuşturucu madde ile 43 mermi ve hassas terazi ele geçirildi. Şüphelilerden 6'sının ise Fuhşa Aracılık ve yer temin etmek suçlarını işledikleri belirlendi.

Uganda uyruklu 3 kadın yabancılar şubesine teslim edilirken, konuyla ilgili 2 kamu görevlisine işlem yapıldı.Migrene karşı antikor tedavisi geliştirildi. İngiltere'de geliştirilen antikor iğnesinin migren nöbetlerinin sayısını ve ağrıların şiddetini azalttığı tespit edildi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 2-3 Aralık tarihlerinde asayişin sağlanmasına yönelik gerçekleştirilen uygulamalarda 68 kişi gözaltına alındı.

Dr. Emrah Çinik, sedef hastalığının yaşam kalitesinin yanında ruh sağlığını da etkilediğini söyledi.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.