Kanal V

Aksu Belediyesi'nden İftar

AKSU BELEDİYE BAŞKANI HALİL ŞAHİN’İN EV SAHİPLİĞİNDE; AKSU BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN "GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ" BİNLERCE KİŞİNİN KATILIMI İLE PINARLI ANFAŞ EXPO CENTER ALANINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Aksu Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği Anfaş EXPO Center önünde gerçekleştirildi. 

 

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve eşi Ümmü Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine; Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve eşi Necla Ergün, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ve il teşkilatı, AK Parti İlçe Başkanı Durmuş Kaan Şahin, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Aksu protokolü ve binlerce Aksulu katıldı.

 

Binlerce vatandaşın katıldığı iftar yemeği öncesinde davetlileri, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ile eşi Ümmü Şahin, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri ile birlikte karşıladı. 

 

Protokolün yerini almasın ardından iftar yemeği etkinliği başladı. Etkinlikte; Bülent Ünsür ve İlhan Örenel’in hazırladığı geleneksel orta oyunu Hacivat ve Karagöz, semazen gösterisi ve ilahi sanatçısı Tahir Çetin sahne aldı. 

 

İftar sonrasında iftar duası okudu. AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, vatandaşlarla kendilerini iftar yemeğinde bir araya getiren Başkan Şahin'e teşekkür ederken, Başkan Şahin de yemeğe katılanlara teşekkür etti.  


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.