Kanal V

Ak Parti İl Teşkilatı İftarı

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, GENEL BAŞKANI OLDUĞU PARTİSİNİN İSTANBUL İL BAŞKANLIĞININ DÜZENLEDİĞİ İFTAR YEMEĞİNE KATILDI. BURADA KONUŞAN ERDOĞAN İSLAM ÜLKELERİNE SESLENDİ VE KARDEŞ KAVGALARININ KAZANANININ OLMAYACAĞINI BELİRTTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin İstanbul Teşkilatı tarafından Yenikapı’da düzenlenen iftar programına katıldı.

 

Programda AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci gelen davetlileri kapıda karşıladı. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programa Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İl Başkanı Temurci’nin yanı sıra Kültür ve Turizm Bakanı Naci Avcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, şehit yakınları, gaziler ve partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Partililere seslenen Erdoğan, 16 Nisan’dan dolayı tüm vatandaşlara teşekkür etti. Erdoğan 2019 la ilgili mesaj verdi ve yenilik çağrısında bulundu. 

 

Cumhurbaşkanı konuşmasının devamında Katar krizi ile Müslüman çoğrafyasındaki karışıklıklara değindi. Erdoğan islam ülkelerinin liderlerine, kardeşlik mesajı yolladı. 


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.