Kanal V

AK Parti Grup Toplantısı

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA PARTİSİNİN GRUP TOPLANTISINDA KONUŞTU. ERDOĞAN BÜYÜMEKTE OLAN TÜRKİYE'YE ÇEŞİTLİ ALANLARDA SALDIRILAR YAPILDIĞINI VE TÜRKİYE'NİN BU SALIRILARDAN GÜÇLENEREK ÇIKTIĞINI SÖYLEDİ. ERDOĞAN'IN KONUŞMASINDA İSTİFA EDEN BELEDİYE BAŞKANLARI, HEDEFİN DE İSE ANAMUHALEFET PARTİSİ VARDI.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuştu. 

Erdoğan konuşmasında terörle mücadelenin kışın da devam edeceğinin sinyallerini verdi.

Türkiye'nin çeşitli sıkıntılara rağmen tüm saldırıları boşa çıkarmakla kalınmayıp, aynı zamanda çok daha güçlü ve kararlı bir şekilde hedeflere doğru ilerlenildiğini ifade eden Erdoğan, Türkiye'nin gücünü küçümseyenlere seslendi.

15 Temmuz darbe kalkışmasını hatırlatan ve kalkışmayı millet olarak engellendiğine dikkat çeken Erdoğan, Rabia'nın anlamını hatırlattı ve Anamuhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi.

Erdoğan konuşmasının devamında da CHP'ye yüklenmeyi sürdürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın grup toplantısında çok özel misafirleri de vardı. 4 Ağustos tarihinde Çin'in başkenti Pekin'de düzenlenen Uluslararası Robot Yarışmasına Antalya'dan katılan ve 3 proje ile dünya birinci, ikinci ve dördüncüsü olan Antalya Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, Antalya milletvekilleri Gökçen Özdoğan Enç, Atay Uslu ve Mustafa Köse'nin davetiyle grup toplantısına katıldı. Kürsüye çıkan öğrencileri tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, hatıra fotoğrafı çektirip öğrencilere destek sözü verdi.


Haber'e ait Video


ADALET VE KALKINMA PARTİSİ TAM 15 YIL ÖNCE BUGÜN YAPILAN GENEL SEÇİMLERDE YÜZDE 34.28 OY ALARAK TEK BAŞINA İKTİDARA…

7 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

7 Kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.