Kanal V

Adalet Bakanı Gül Antalya’da

ADALET BAKANI ABDÜLHAMİT GÜL, ANTALYA PROGRAMI KAPSAMINDA AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ. PARTİLİLERE SESLENEN BAKAN GÜL, DİĞER ÜLKELERDE GERÇEKLEŞEN KARALAMA KAMPANYALARININ TÜRKİYE’NİN ENGELLENEMEZ YÜKSELİŞİ NEDENİYLE YAPILDIĞINI SÖYLEDİ. BAKAN GÜL, DARBE GİRİŞİMİ SANIKLARININ MAHKEMELERDE TİYATRO OYNAMAYA ÇALIŞTIKLARINI ANLATTI.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Antalya programı kapsamında Ak Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. 

Partililer tarafından coşkuyla karşılanan Bakan Gül’e ev sahibi Ak Partili İl Başkanı Rıza Sümer ve Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse eşlik etti. 

Başkan Sümer’in konuşmasının ardından kürsüye çıkan Mustafa Köse, kendilerini bir an yalnız bırakmayan partililere ve Bakan Gül’e teşekkür etti. 

Türkiye’nin Ak Parti iktidarıyla birlikte durdurulamaz bir ilerleyişe geçtiğini belirten Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, diğer ülkelerin karalama kampanyalarına umut bağladığını anlattı. 

Parti içi kongrelerin birlik ve beraberlik içinde gerçekleştiğini hatırlatan Bakan Gül, bu sayede yenilenerek daha güçlü bir Ak Parti yönetimi oluşacağına dikkati çekti. 

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından sanıkların yargılama süreçlerinin devam ettiğini dile getiren Bakan Gül, sanıkların mahkemelerde adeta tiyatro oynamaya başladığını anlattı. 

Konuşmanın ardından Ak Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Bakan Gül’e, Döşemealtı Halısı hediye etti.


Haber'e ait Video


29 Eylül 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.