Kanal V

Açılışa Ferhat Göçer Katıldı

ANTALYA'NIN MANAVGAT İLÇESİ'NDE IRMAK ÜZERİNDE YAPTIRILAN YAYA KÖPRÜSÜNÜN AÇILIŞINA SANATÇI FERHAT GÖÇER KATILDI. ASIL MESLEĞİ DOKTORLUK OLAN SANATÇI, KONSER SIRASINDA BAYGINLIK GEÇİREN HAYRANINA SAHNEDEN İNEREK ACİL MÜDAHALE YAPTI.

Manavgat Belediyesi tarafından Manavgat Irmağı'na yaptırılan yaya köprüsünün açılışı davetliler ve büyük bir kalabalık eşliğinde gerçekleştirildi.

 

 

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ilçede hayal ettiklerini bir bir hayata geçirmeye çalıştıklarını ifade etti.

 

Yaya köprüsünün açılışında sahneye çıkan şarkıcı Ferhat Göçer, birbirinden hareketli ve duygulu parçalarla davetlilere coşkulu anlar yaşattı.

 

Konserde Rahatsızlanan Hayranına Müdahale Etti

 

Asıl mesleği doktorluk olan ve geçen günlerde Sağlık Bakanlığı danışmanlığına da atanan Ferhat Göçer, konseri sırasında baygınlık geçirerek yere yığılan 45 yaşındaki Kenan Akmansoy'a müdahale etti.

 

Göçer, sahneden inerek Akmansoy'un yanına gitti.Sanatçı, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ile birlikte vatandaşa ilk müdahaleyi yaptı.

 

 

Hastanın nabzını kontrol eden Göçer, kötü bir durum olmadığını, kalabalık ve sıcak yüzünden ani bir rahatsızlık geçirmiş olabileceğini söyleyerek sahneye yeniden döndü.


Haber'e ait Video


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.