Kanal V

''Açık Kapı'' Projesi Hizmette

ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NIN BAŞLATTIĞI ''AÇIK KAPI'' PROJESİNİN TANITIMINI YAPTI. PROJE İLE VATANDAŞLAR FARKLI KURUMLARI İLGİLENDİREN TALEP, ÖNERİ VE SORUNLARINI ANTALYA VALİLİĞİ'NİN AÇIK KAPI BÜROSU'NA İLETECEK. MERKEZ SAYESİNDE VATANDAŞLAR KAPI KAPI GEZMEDEN SORUNLARINA ÇÖZÜM BULMUŞ OLACAK.

Talep, öneri ve sorunlar ''Açık Kapı'' ya iletilecek. Sonuç kısa mesaj ile başvurana bildirilecek.

İçişleri Bakanlığı'nın başlattığı ''Açık Kapı'' projesi 15 Pilot ilde uygulanıyor. Antalya Valisi Münir Karaloğlu tarafından proje'nin tanıtımı yapıldı. 

Vatandaşlar farklı kurumları ilgilendiren talep, öneri ve sorunlarını Antalya Valiliği'nin Bayındır Mahallesi'nde bulunan ek hizmet binasındaki Açık Kapı Bürosu'na iletebilecek.

Başvurular ilgili kurumdaki irtibat görevlisine yönlendirilecek. Çözüme kavuşturulan sonuç kısa mesaj ve e posta ile başvurana bildirilecek. 

Öte yandan başvurular www.acikkapi.gov.tr internet sitesi üzerinden de yapılabilicek. 

Açık Kapı Projesi'ne ilerleyen zamanlarda akıllı telefonlar ve Kamu Kurum ve Kuruluşları'nda bulunan KIOSK'lar üzerinden de başvuru yapılabilecek.

 8 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 8 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sıralamasında…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajda...

Ünlü futbolcular Pepe, Samuel Eto’o ve Arouna Kone, Antrenör Gelişim Semineri’nde konuştu. Üç futbolcu da gündeme bomba gibi düşecek…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.