Kanal V

975 Polisle Huzur Uygulaması

Antalya’da polis tarafından kent merkezindeki umuma açık bölgelerde eş zamanlı 975 polisle güven ve huzur uygulaması gerçekleştirildi.


Antalya Emniyet Müdürlüğü, kent merkezinin yol, sabit nokta ve umuma açık bölgelerinde iki aşamalı ve eş zamanlı olarak 160 ekip, 975 personelle "Türkiye Güven Huzur Uygulaması (2018-2) gerçekleştirdi. Yapılan uygulamalarda 3 bin 785 araç sorgulandı, 14 şahıs yakalanıp 1 kişi ise gözaltına alındı. Adli ve idari işlem yapılan 3 şahsa 124 lira para cezası kesilirken, toplamda 154 araç kontrol edildi ve bu araçlardan 4’üne 3 bin 813 lira cezai işlem uygulandı, bir araç ise trafikten men edildi. Ekipler ayrıca 79 işyerinde de arama ve kontrol çalışmaları gerçekleştirdi.
(İHA)POLİS, JANDARMA VE SAHİL GÜVENLİK EKİPLERİ DÜN GECE HUZUR OPERASYONUNDAYDI. 71 BİN 284 PERSONELİN KATILDIĞI DENETİMLERDE ÇEŞİTLİ SUÇLARDAN ARANAN…

Türkiye Güven Huzur Uygulaması 5' kapsamında Antalya’da bin 853 polis, 1 helikopter, 1 deniz aracı, 6 dedektör polis köpeği…

Türkiye genelinde düzenlenen “Türkiye güven huzur uygulaması-7” kapsamında polis ekipleri, Antalya’nın Alanya ilçesinde de denetim yaptı.


HABERE AİT RESİMLER

Kaynak: İHA

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.