Kanal V

3 Aylıkken Tanıdı, Manevi Annesi Oldu

ANTALYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDE TIBBİ FARMAKOLOJİ UZMANI OLAN 41 YAŞINDAKİ DR. ÖZLEM GİRAY, 3 AYLIKKEN BABASININ KUCAĞINDA GÖRÜP SEVDİĞİ ELİF SUDE’NİN MANEVİ ANNESİ OLDU. MİNİK KIZIN GÖZÜNDE BİR SORUN OLDUĞUNU ANLAYARAK AİLEYİ UYARAN DR. GİRAY, 4 YILDIR ELİF SUDE’ İLE İLGİLENİYOR VE GÖZÜNDEKİ RAHATSIZLIĞIN TEDAVİSİ İÇİN ÇALIŞIYOR.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Etik Kurul Başkanı Tıbbi Farmakoloji Uzmanı 41 yaşındaki Dr. Özlem Giray ile 4 yaşındaki Elif Sude Sulupınar’ın hayatı tesadüf eseri kesişti. 

Minik Elif’in sağlık durumunu sorduktan sonra aileye telefon numarasını veren Dr. Giray, kendisinin doktor olduğunu söyledi. 

Bu tür rahatsızlıklarda ilk 3 aydan sonra tedavinin mümkün olmadığını anlatan Dr. Giray, minik Elif’e engelli raporu çıkardıklarını ve gelişimi için eğitici ürünler almaya gayret gösterdiklerini belirtti. 

 

Elif Sude’nin rahatsızlığından bilgisinin olduğunu belirten Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz’da minik kızın tedavisiyle bizzat ilgileneceğini söyledi. 

 

 


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.