Kanal V

2018'de Burcunuzu Neler Bekliyor ?..

YILBAŞI ERKENDEN KUTLANMAYA BAŞLANIP HEDİYELER VERİLİYOR AMA PEKİ 2018 YILINDASİZİ NELER BEKLİYOR, BİRDE ONA BAKALIM,ASTROLOG GAMZE BENZER, AŞKTAN PARA DURUMUNA, SAĞLIKTAN KARİYERE KADAR 2018'DE BURCUNUZUN NEYİ BEKLEDİĞİNİ YORUMLADI. İŞTE YENİ YILDA SİZİN BURCUNUZU NELER BEKLİYOR..

Yeni yıl yeni umutlar demek.. 2018'de ekonomik açıdan bütçelerine dikkat etmesi gereken burç ikizler.. Sabır burcu aslanları yeni yılda saberedecekleri iki konu bekliyor.

Çalışkan başak burçları yeni yılda da azimlerini zorlayacak gibi görünüyor. Kararsız olarak bilinen teraziler için karar zamanı..

Güçlü akrepleri şanslı bir yıl bekliyor. İnatçı boğalar için şans yılı kapıda. Hassas bir o kadar alıngan olan yengeç burçları 2018'de aşka doyacak.

İdeallarine Bağlı Yayları sorumluluk bekliyor. Plancı oğlaklar için yeni yılda evlilik zamanı.. Kariyer hayatları için yeni umutlar kova burcunun kapısında.. Yurtdışı fırsatlarını değerlendirmesi gereken bir diğer burç da Balıklar..

 Yurt dışına seyahat edecek vatandaşlar için hazırlanması gereken temel evrakların başında yer alan pasaporta sahip olmak, 2018 yılından itibaren…

11 Eylül saldırılarını ve DEAŞ’ı yıllar önce öngören kör Bulgar kahin Baba Vanga, 2018 yılı için 2 önemli kehanette…

Haluk Levent, kurucusu olduğu Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) hareketinin başkanlığını 2018'in Nisan ya da Mayıs ayında bırakacağını…

İsrail askeri mahkemesinin, Kudüs direnişinin sembol ismi 16 yaşındaki Fevzi el-Cuneydi’nin tutuksuz yargılanmak üzere kefaletle serbest bırakılmasına karar verdiği…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.