Kanal V

1881 Kemerli Anıtkabir’e Gidiyor

ANTALYA'NIN KEMER BELEDİYESİ BÜYÜK VE BİR O KADAR DA ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE DAHA İMZA ATIYOR. KEMER BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜL, EŞİ NEŞE GÜL VE 1881 KEMERLİ VATANDAŞ, 10 KASIM’DA ANITKABİR’E GİDEREK BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK’Ü KABRİ BAŞINDA ANACAK.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bin 200 Kemerli kadını Anıtkabir’e götüren Kemer Belediyesi, Mayıs aydaki Anneler Günü’nde yine bin 200 Kemerli kadına Çanakkale şehitliklerini gezdirdi. 

Kemer Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde her birinde profesyonel rehber bulunan 44 otobüs; kadınlar, eşleri ve çocuklarından oluşan 1881 Kemerli’yi Ankara’ya götürecek. 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile eşi Neşe Gül, 1881 Kemerli ile birlikte Ankara’ya giderek 10 Kasım’da, Büyük Önder Atatürk’ü Anıtkabir’de anacaklar.

Konukları Gül Çifti Ağırlayacak

9 Kasım Perşembe gecesi Kemer Ralli Alanı’nda toplanacak olan otobüsler, Kemerlileri Ankara’ya götürmek üzere saat 23.00’te hareket edecek. Otobüsler, 10 Kasım Cuma günü sabahın ilk saatlerinde Ankara’ya ulaşacak. 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül, Ankara Hilton Otel’de hemşerileri onuruna bir kahvaltı verecek. Kahvaltıdan sonraki serbest zamanda, Ankara’nın tarihi yerleri gezilecek. 

Başkan Gül, eşi Neşe Gül ve binlerce Kemerli, saat: 14’00’te Anıtkabir’e gidecek ve Ulu Önder Atatürk’ü, ölümünün 79’uncu yıldönümünde bir kez daha anacak. 

Burada Başkan Mustafa Gül tarafından Anıtkabir özel defteri imzalanacak Ankara’da bir süre daha gezinti yaptıktan sonra akşam yemeğinde tekrar bir araya gelecek olan Kemerliler, daha sonra aynı otobüslerle Kemer’e hareket edecekler. 


Haber'e ait Video


BUGÜNE KADAR İLÇEDEKİ 3 BİN ÇOCUĞU BİSİKLETLE KAVUŞTURAN ANTALYA'NIN KEMER BELEDİYESİ, BU EĞİTİM YILINDA DA 835 ÖĞRENCİYE BİSİKLET HEDİYE…

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA TÖRENLERİ, ANKARA’DA DEVLETİN ZİRVESİNİN ANITKABİR ZİYARETİYLE BAŞLADI. CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, ANITKABİR ÖZEL DEFTERİNİ…

SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÖNEMLİ BİR ADIM DAHA ATAN KEMER BELEDİYESİ, TAM DONANIMLI HASTA NAKİL AMBULANSINI HİZMETE SOKTU. KEMER BELEDİYE BAŞKANI…

6 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

6 kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.