Kanal V

15 Temmuz Destanı Yeniden Yaşandı

HAİN DARBE GİRİŞİMİ ESNASINDA DESTAN YAZAN TÜRK MİLLETİ YİNE AYNI TARİHTE AYNI SAATTE MEYDANLARDAYDI. CUMHURİYET MEYDANINA AKIN EDEN BİNLERCE KİŞİ, VATANINA OLAN SEVDASINI HAYKIRDI. DEMOKRASİ NÖBETİNE KATILAN PROTOKOL ÜYELERİ ÖNCE SAHNEDEN HALKA SESLENDİ ARDINDAN KANAL V’NİN MEYDANDA KURULAN YAYIN ALANINDA ÖZEL AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

15 Temmuz Hain Darbe girişiminin yaşandığı gece tankların ve silahların karşısına göğsünü siper ederek tarih yazan Türk milleti yine aynı gün ve aynı saatteler de meydanlardaydı.

Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran binlerce kalabalık ellerinde Türk bayraklarıyla, dirilişin yıl dönümünde teröristlere karşı kazanılan zaferi hatırlattı. 

KANAL V ekibi meydanda kurduğu yayın alanında hem Ana Haber Bülteni’ni gerçekleştirdi hem de gece boyunca konuklarını canlı yayında ağırladı. 

Demokrasi nöbetine katılarak halka seslenen Antalya Valisi Münir Karaloğlu önce halka seslendi ardından da KANAL V’ye konuk oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hem 15 Temmuz Şehitler Köprüsü hem de meclisteki konuşması dev ekranlardan takip edildi. 

İlk geceki demokrasi nöbeti sabah namazının ardından sona erdi. 


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.