Kanal V

11 Temmuz Dünya Turu

11 Temmuz, dünya da gerçekleşen olaylar.

ABD'DE ASKERİ UÇAK DÜŞTÜ. 16 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

ABD’nin Mississippi eyaletinde deniz piyadelerine ait olduğu belirtilen askeri uçak düştü. Uçağın düşmesi sonucu 16 kişi hayatını kaybetti.Yoğun çalılık ve bitki örtüsü olan bölgeye düşen uçağın, düşme nedeninin henüz belirlenemediği açıklandı. 

SEUL' DE AKILALMAZ KAZA! 2 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 16 KİŞİ YARALANDI

Seul'de otobanda freni boşalan bir tır önündeki araçları altına aldı. Aşırı hızlı olduğu görülen tırın çarpması sonucu bir araç yan yatarken, diğeri hurda yığınına döndü. Hurda yığınına dönen araçtaki iki kişi hayatını kaybederken,16 kişi yaralandı. Kaza bir başka aracın kamerasından saniye saniye görüntülendi.

OTOBÜS İKİYE AYRILDI! YOLCULAR ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA KALDI

Brezilya'da alışık olmadık bir kaza yaşandı. Seyir halindeki körüklü otobüs bir anda ortadan ikiye ayrıldı. Körük bölümünden gıcırtıların gelmesinin  ardından ikiye bölünen otobüsteki yolcular, büyük panik yaşadı. Yolcular otobüsü çığlık çığlığa terkederken bütün yaşananlar güvenlik amerası tarafından kaydedildi.

KALİFORNİYA'NIN KUZEYİ YANIYOR. BİNLERCE KİŞİ TAHLİYE EDİLDİ

Kaliforniya'nın kuzeyinde sıcaklıklarında etksiyle çıkan orman yangınları, bir ayı geçen bir süredir farklı bölgelerde etkili olmaya devam ediyor. Orman yangınları onlarca binanın yanmasına, birçok kişinin yaralanmasına ve otoyolların kapanmasına yol açarak hayatı tehdit etmeye devam ediyor. Yangın nedeniyle göl kenarındaki bir yaz kampıyla birlikte bölgedeki yüzlerce ev tahliye edildi. Kaliforniya çapında yaklaşık 5 bin itfaiyeci, 14 büyük yangınla mücadele ediyor.  

TUR OTOBÜSÜ DEVRİLDİ! 9 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 5 KİŞİ YARALANDI

Peru’da bir tur otobüsü, araç şoförünün viraja hızlı girmesi sebebiyle devrilerek yol kenarındaki araziye yuvarlandı. Kazada 9 kişi hayatını kaybederken, 25 kişi de yaralandı. Otobüstekilerin yardımına çevredeki insanlar koştu. Yaralılar hızla hastanelere kaldırıldı. 


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.